FACEBOOK
Nasz cel to stworzenie przedszkola marzeń. Przedszkola, które pokochają zarówno dzieci jak i rodzice. Miejsca, gdzie dzieci będą czuły się jak w domu. Miejsca, w którym rodzice będą zostawiać swoje maluchy ze spokojem i pewnością. Przedszkola pełnego uśmiechu, radości, poczucia bezpieczeństwa.

Zapraszamy do nowego przedszkola na Pradze Południe ( Grochów ). Mieści się na ul.Tarnowieckiej 48, bardzo blisko ul.Grochowskiej, niedaleko Promenady. Zaczynamy od września 2013. Duży, przedwojenny, wyremontowany dom z przestronnymi salami i ogródkiem. Przeznaczony dla 25 dzieci w wieku 2-5 lat. Trzy grupy wiekowe: Myszki (2- latki), Jeżyki (2,5 - 3 latki ) i Sówki ( 4 - 5 latki ) . Przedszkole otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.30. Kompetentne i miłe wychowawczynie. Zajęcia z jęz. angielskiego ( 2x w tygodniu ), rytmika z umuzykalnieniem ( 2x w tygodniu ) i zajęcia plastyczne ( codziennie ) w cenie czesnego. Szeroki wybór zajęć dodatkowo płatnych.

Smaczne, sprawdzone jedzenie dostosowane do potrzeb dzieci, uwzględniające diety indywidualne.

* Nasz Punkt Przedszkolny jest wpisany do ewidenji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Biuro Edukacji m. st. Warszawa pod numerem 122PPN.