FACEBOOK
Nasz cel to stworzenie przedszkola marzeń. Przedszkola, które pokochają zarówno dzieci jak i rodzice. Miejsca, gdzie dzieci będą czuły się jak w domu. Miejsca, w którym rodzice będą zostawiać swoje maluchy ze spokojem i pewnością. Przedszkola pełnego uśmiechu, radości, poczucia bezpieczeństwa.

Zapraszamy do nowego przedszkola na Pradze Południe ( Grochów ). Mieści się na ul.Tarnowieckiej 48, bardzo blisko ul.Grochowskiej, niedaleko Promenady. Zaczynamy od września 2013. Duży, przedwojenny, wyremontowany dom z przestronnymi salami i ogródkiem. Przeznaczony dla 20 dzieci w wieku 2-5 lat. Dwie grupy wiekowe: Jeżyki (2-3 latki ) i Sówki ( 4-5 latki ).

Przedszkole otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.30. Kompetentne i przemiłe wychowawczynie, na każdą piątkę dzieci jedna osoba dorosła. Zajęcia z jęz. angielskiego ( 2x w tygodniu ), rytmika z umuzykalnieniem ( 2x w tygodniu ) i zajęcia plastyczne ( codziennie ) w cenie czesnego. Zajęcia dodatkowo płatne - w roku 2013 / 2014 taekwondo i mini tenis. Smaczne, sprawdzone jedzenie dostosowane do potrzeb dzieci, uwzględniające diety indywidualne.